top of page

Mūsų paslaugos

Fan Cheering

Įmonių renginiai

Inovatyvūs, kūrybiniai sprendimai pagal Jūsų įmonės veiklą. Renginių metu atsižvelgiame į turinį, kuris jungia, motyvuoja ir įkvėpia komandą. Siūlome renginio išpildymą nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Couple in VR Arcade

Virtualūs renginiai

Tradicinių renginių alternatyva virtualioje erdvėje. Įrengiame studiją pagal Jūsų poreikius ir transliuojame nuotolinį renginį įvairaus masto auditorijai bet kuriame pasaulio krašte. Virtualūs renginiai patapo tinkama erdve siekiant suburti įmonės darbuotojus nuotolinei pramogai – virtualiems komandiniams žaidimams, protmūšiams, seminarams, apdovanojimams ir kt.

Conference

Konferencijos

Įvairaus pobūdžio įmonių konferencijos, jų techninis įgyvendinimas bei visos kitos konferencijų aptarnavimo bei įgyvendinimo paslaugos.

Friends Party

Privatūs renginiai

Siekiame įgyvendinti naujas ir inovatyvias idėjas ne tik viešuose renginiuose, bet ir privačiose šventėse. Organizuojame gimtadienius, draugų susibūrimus ir kitus svarbius Jūsų gyvenimo momentų paminėjimus.

DSCF4162.jpg

Kitos  paslaugos

Nuomojame renginiams skirtą garso ir apšvietimo įrangą, bei teikiame foto paslaugas – renginio fotografavimas, fotoveidrodžiai, fotobūdelės. Kuriame pramogas su foto siena ir momentine nuotraukų gamyba.

Planuojate savo renginį?

bottom of page